Únor 2015

Taneční soutěž - část.1

19. února 2015 v 19:26 | A |  ☼Příběhy a povídky☼

NEKOPÍRUJ! MŮJ PŘÍBEH.

Ahoj, jmenuju se Alex (Alexandra) dneska jdu na svůj první taneční kroužek kde tancujeme disco dance, bojím se a k tomu těším, nevím, jak to mám popsat, jsem unavená, vstávám z postele. Jdu do koupelny si umít obličej ať nevypadám jako strašidlo, vemu si krém na obličej,řasenku,a balzám. Ustrojím se a před zradlem si učešu vlasy kartáčem.Ah už je 7:30! vemu si tašku,klíče,bundu a bežím ke dveřím kde si vemu boty, běžím do školy nejdu pozdě! 6hodin hrůza, k tomu jsme dnes psaly písemku, ach konečně po škole, po zvonění jdu do šatny kde se obleču a jdu hned na tancování, čekám čekám. Jdou další. ''Ahoj ty jsi tu na Disco dance? odpovím Ano. Aha dobře, ''Těšíš se ?'' Ale jo, jsem nervozní a klepou se mi ruce, hah! vydím trenérku která jde z taškou a otevře nám budovu byli jsem tam první (pak tam bude další tancování).. jdeme do šatny kde se slíkneme a převlíkneme do sportovního oblečení, trenérka už na nás čeká, vememe si pití ať nejsem celé vyhecovné, potom otevře disk u rádia a dá tam speciální disk z písničkami na disco dance, pustí se muzika a jdeme na parket a! raz dva,raz dva! do předu skok! učíme se sestavu. Je to super! po 1 hodině skončíme. Pokračování příště.....................


Jsem tu?!

19. února 2015 v 19:09

Ahoj!:) jsem zase tu ;) omlouvám se za mojí ''Neaktivitu'', prostě učení a učení. Tět jsem u dědy a babičky z mojí mamkou a mí bráchou, a dědy a babičky psem :D hned přez ulici vydím na dům mojí zdálené sestřenice pro ty co nevědí co to je.
(Můj děda má sestru která má 2 syny. Ten jeden syn si našel manželku a má s ní 2 děti, což znamená sestřenka Denča a její menší sestra který je 8. A ta bydlí hned její babička přez ulici.) Dlouho jsme se nevyděli tak tět děláme blbosti :D no... A jak se máte vy? ;)