Leden 2015

Koňský příběh ♥

16. ledna 2015 v 20:52 | d

Tento příběh jsem sama vymyslela, prosím nekopírujte děkuji. :) Hiiimex Ahoj jmenuji se Sára a je mi 14let, bydlím v jednom městě které moc zajimavé néni :D . Mám nejlepší kamarádku Vanessu a Nelu, všichni 3 jezdíme na koních v luxusním ranchy ''Golden Roses Stables'', mám vlasního koně Amazoniu. Jednou když jsme byli na jízdárně a trénovala jsem klus přišla Nela a řekla mi: Hele Sárí, koukala jsem na na počítač a vyděla jsem že se konají závody! ve stájí Ritch foxes! já jsem zastavila a koukal se na ní, Cože?! ale nejsme tolik připravené. Nevadí! řekla Nela, závod je až za 3 týdny! máme co trénovat! slezla jsem z Amazonky a šla jsem jí dát do boxu, vyhřebelcovala jsem jí a dala jí napít, hned potom jsme šli do klubovny kde Nela měla notebook jsme si vše přečetli. Šla jsem za trenérkou a řekla jsem jí to, řekla: néni to špatný nápad! hned můžeš jít trénovat! ale já jsem před 20min dala Amazonku do boxu, nevadí, vem si Flamenga, dobře. Šli jsem hned na venkovní jízdárnu trénovat , potom nás trenérka pustila na velké pole na tryskání aby jsme se trošku protrnévovaly, já a Nelča jsme si daly závody a Flamengo si trošku protrénoval svaly, pak jsme si jely oddichnout do lesa krokem, bylo to tam úžasné! trénovaly a trénovaly jsme furt! klus,cval,trysk no byla to fuška! ani jsem si nemohla oddichnout! no to víte, můj první závod, nikdy jsem ho nejela! když jsme jely se podívat do jejich stáje byli tam 2 moc nafoukaný holky, řikaly si: Phe,! ta holka je ale divná, ta ale musí mít hnusného koně! fuj, je hnusná celá! hahahha. Celou dobu se mi tam smály, nevím proč ani jsem je moc neslyšela ale mě to ani nevadí, jsou nafoukané!!!. Ten den kdy se konal závod jsem si vzala rajty,vestu,helmu,kozačky, bohužel byla Amazonka vysílená z tréningu, tak jsem musela vzít Flamenga, stály tam ty ''nafukané holky ze svím koňmi,''. Jedna měla set do modra a druhý do černa, já jsem měla na Flamenka věci které jsem měla na Amazonku, když jsem koni dávala seno a pití aby jse tak rychle na závody nevyčerpal. Hlasatelka řikala: Pozor Pozor!, všichni na start ! , nasedla jsem hned na Flamenga a klusala jsem ke startu, za 3!2!1! tět! rychle jsem tryskala! oni mě donáněli a jedna mě kopla do třmenu! ale mě to nevadilo, běželi jsem přez les! běžela srnka ta nafoukaná holka jela první a její kuň se vystrašl a spadla! byla jsem první! pomalu jsme se blížili ke studánce kde byla první překáška! kolmák! Flamengo měl takovou sílu a energii! dál jsme jeli k dubovému Háječku! pozor! kavaleta! hop! blíželi jsme se k cíli! jo!!!!! dokázali jsme to!jo!! zlatíčko! byl jsi úžasnej! bylo nás tam 20 ale já jsem to dojela první!!! jo! :3 dostala jsem pohár a pro koníka ohlávku,deku,a nějakej ten pamlsek:) KONEC. snad se vám to líbilo dala jsem si práci!:) děkuji Hiiimex.


Alicia Online

16. ledna 2015 v 17:09 | a |  Hry ♥

Ahoj! tento článek je o hře Alicia online! tento příspěvek píšu už po druhé! ._. :'D protože jsem si omylem vypla blog -.- a ono se mi to celí smazalo !-.- :DD no to je jedno, Alicia online je koňská hra celí název: Alicia korean horse racing game,! Je to fakt super hra! doporučuji, hra je na torrent který tady bude :) i ta hra, hra je nově na registaci, hra bylo v minulém roce placená cca: 200kč,- jako hrály to lidi ale moc né protože to bylo placené a to si moc nikdo nemohl dovolit :D no to je jedno, hru můžou hrát holky i kluci, je tam holčičí a klučičí avatar, koně jsou jako živé! :3 tady vydíte fotku :') :* hra ještě néni online bude to až v květnu nebo červnu 2015;) už se těším! :3 zatím můžete jezdit po ranchy, a skákat a kůň má i křídla když stalčíte 3.mezerník, nebo z jak si to tam nastavíte :) tabulka vám trošku bude jezdit tak podržíte 8. zde je dowland na hru a je tam i torrent : http://aliciagame.com/guide/download a tady je obrázek :)


Lip Smacker

15. ledna 2015 v 19:43 | Lip Smackerka |  BEAUTY & FASHION

Ahoj! znáte Lip Smacker? také super věcička! :3 balzámek který voní krásně a když ho máte na rtech a oblíznete ty rty tak pak to takhle chutná! ;3 no nechtějte to! :) nejlepší je Coca cola set, a Chupa Chups!


EOS

15. ledna 2015 v 19:36 | eoska |  BEAUTY & FASHION

Ahoj! znáte EOS? nejprodávanější a nejlepší balzám vůbec? :) mají ho i hvězdy! který vám více chutná a voní? :3 jsou užasné !


Arizona

15. ledna 2015 v 19:32 | s |  ♡ Cofee odpočinková mísnost ♡

Ahoj! ;) měli jste někdy Arizonu? já si jí určitě koupím! jako každá blogerka nebo Youtuberka jí měla ;) koupíte si jí? :) jaký máte na ní názor? nebo jaká vám více chutná? :)


Nej songy za měsíc Leden♥

15. ledna 2015 v 19:14 | ledenk |  ♡Songy ♡

Ahoj! tento článek je o nej songách za měsíc Leden! 1.Dimitri-Vegas,-Martin-Garrix,-Like-Mike---Tremor 2.DJ-Snake-&-Lil-Jon---Turn-Down-for-What 3.Martin-Garrix-&-MOTi---Virus-(How-About-Now) 4.

Ariana Grande, The Weeknd - Love Me Harder To je asi vše ;) určitě si písničky poslechněte, néni to podle toho jestly je první druhá třetí čtvrtá prostě jen tak jsem je napsala jinak všechny jsou u mě na 1.Místě :) určitě si je stáhněte :) papa. :*


Ano? nebo Ne?

15. ledna 2015 v 18:52 | wo |  ♡Kvízy a zábava ♡

Rozhodněte! šel by jsi(šla) ? :D


SWAG Style

15. ledna 2015 v 18:08 | tejuja |  BEAUTY & FASHION

Co je to swag style? Mockrát už jste slovo SWAG slyšeli, ale nevíte jaký je jeho přesný význam? SWAG v dnešní terminologii označuje něčí styl, zejména pak styl oblékání a celkové vizáže. Toto slovo a jeho tvary (swagger, swaggy, atd.) se objevovalo v rapových a reggae textech již od počátku 90tých let minulého století a vždy mělo podobný význam. V roce 2010 zažilo renesanci a začalo se ve velkém objevovat nejen v textech soudobých rapperů, ale také mezi umělci a módními návrháři.


Moje já

15. ledna 2015 v 17:59 | tejula |  My Life ಌ

Ahoj ! toto téma je ''Můj život moje osobnost'' je mi tolik kolik mi je, a bydlím tam kde bydlím :D :) . Ráda poslouchám hudbu, ráda tancuju,zpívám,jezdím na koních,ráda hraju hry na počítači,fotím,natačím,maluji, :) moje životní přání je stát se dostihovou hvězdou. A trenérkou zumbu nebo jakékoliho tance ;) Moje fotky jsem dávat nebudu a trošku se vám popíšu: Mám hnědo blonďaté vlasy,modré oči a to je asi vše, moje oblíbené pití je : džus:jahoda,multivitamin,banán,jablko. Také Fanta a ty různé věci :D To je asi vše co mi jsem vám tady napsala :) tak pa:)


První článek ♥

15. ledna 2015 v 15:36 | Hiimex

Ahoj! já jsem Hiiimex, (neboly moje přezdívka) :) :D měla jsem blogů plno ale tento blog bude o mém životě :) . Točím na Youtube ;) jeden kanál mám o zvířatech a druhý o hrách, na tom o hrách se jmenuji Hiiimex a na druhém TerkaLovely pets. Chtěla bych být uspěšnou blogerkou, :) budou tu i rubriky jako třeba: zvířata,hry,můj život apod... Prostě to bude blog uplně o všem!:D věk a město tu zdělovat nebudu! ;) ale už jde vydět z toho jména na youtube Terka) ano jmenuji se Terka!:D :) na tomto blogu budou i hry, bude tu i grafika (učení grafiky) apod.. Nějaké i ty hry na stažení :) můj kontaktní email je: terka.hry@centrum.cz , mám i svůj osobní email který nedávám :) hraju hodně her jako je: Howrse,Starstable Online,Alicia, a další :), pokuď budete chtít hrát nějakou tuto hru napište mi pokuď si nebudete vědět rady, howrse zná asi každý a to se nestahuje ;) normálně si dáte www.howrse.cz, zeragistrujete apod... Všechny tyto hry které jsem vám napsala jsou o koních, :) a online ;) alicia zrovna ne ta se dodělává je to korejská hra ale bude v češtině :D tak já se s váma asi rozloučím a Ahoj! :D